Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się +48 799 030 205

Możliwość ubezpieczenia psa w Towarzystwie Ubezpieczeniowym

Agnieszka Łyp-Chmielewska17 lutego 2020Komentarze (0)

Dlaczego piszę, że spotkania w trakcie szkoleń z hodowcami są dla mnie bardzo ważne? A to na przykład dlatego, że w dniu wczorajszym na szkoleniu w Oddziale w Będzinie hodowca – Ewa Garbacz podała nowinę iż w końcu będzie możliwe ubezpieczenie psa.

Pani Ewa Garbacz jest agentem ubezpieczeniowym. Z jej informacji wynika iż:

„Ubezpieczenie psa wejdzie do sprzedaży ok 15 marca 2020 r. Na tą chwilę wiemy, że będzie to ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali sprzedawane na platformie https://bezpieczny.pl/25625

Ubezpieczenie będzie obejmowało NNW i OC psa. Pies musi mieć chip. Będzie kilka wariantów cenowych. Na tą chwilę jako agenci jesteśmy po wstępnym szkoleniu, nie mamy jeszcze OWU ani dokładnych informacji.

Jako agent z moim kodem xxxx macie Państwo 10% zniżki do ceny, jestem też wtedy Waszym opiekunem w razie szkody. Pomagam w wypełnieniu i wysłaniu dokumentów do Towarzystwa oraz we wszelkich pytaniach co do zakresu ubezpieczenia.”

Jak będę miała więcej informacji od Pani Ewy od razu pojawią się one na blogu.

Dane kontaktowe do Pani Ewy – telefon: 513 911 585 oraz mail – biuro@antidotum.net.pl

Was zapraszam do lektury – USTNA UMOWA – porady praktyczne

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 799 030 205
e-mail: kancelaria-kynologiczna@adwokatdabrowa.eu

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria-kynologiczna@adwokatdabrowa.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: