Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Umowy dla hodowców +48 799 030 205

Sklep na blogu psiparagraf.pl – szybszy sposób na uzyskanie usługi!

Agnieszka Łyp-Chmielewska25 sierpnia 2020Komentarze (0)

Drogi Czytelniku,

nie wiem czy zauważyłeś zmianę na moim blogu 🙂 Od niedawna szybciej skorzystać z moich usług dzięki wprowadzonej usłudze sklepu 🙂

Już za jednym kliknięciem możesz nabyć szkic umowy dla twojej hodowli! Następnie po zapoznaniu się z treścią umowy piszesz do mnie maila ze swoimi uwagami, pytaniami czy propozycjami zmian i wspólnie dopasujemy umowę pod twoją hodowlę!

Możesz również szybko skorzystać z porady prawnej – wystarczy że wybierzesz usługę ze sklepu opłacić i prześlesz mi maila z opisem problemu, a ja postaram się odpowiedzieć najszybciej jak tylko będę mogła.

Dla zainteresowanych zostawiam link https://psiparagraf.pl/sklep/

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: