Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Umowy dla hodowców +48 799 030 205

Szkolenia

Postanowiłam na blogu stworzyć zakładkę, gdzie na bieżąco będziecie wiedzieć o moich szkoleniach 🙂 Ostatnio prowadzę ich sporo. Ułożenie szkoleń ma charakter chronologiczny zaczynając od najwcześniejszej daty. Zapraszam was też do śledzenia mojego konta na Instagramie pod nazwą psiparagraf.pl gdzie możecie poznać mnie od strony bardziej prywatnej 🙂

 

Szkolenie prawne dla hodowców psów rasowych Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Łodzi

Już 14 października 2023 roku możemy się spotkać na szkoleniu prawnym dla hodowców psów rasowych, które zorganizowane zostanie przez ZKwP Oddział w Łodzi.

Na szkoleniu poruszymy wszystkie najważniejsze aspekty prawne dla hodowców psów rasowych – w tym w szczególności aktualne zasady odpowiedzialności za wady szczeniąt czy też prawidłową konstrukcję umowy sprzedaży oraz instytucje prawne zabezpieczające hodowców.

Jako, że jestem wyłącznie prowadzącym szkolenie – wszelkie pytania proszę kierować do organizatora czyli Oddziału ZKwP w Łodzi.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/301212829081400/?ref=newsfeed&locale=pl_PL

 

.