Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Umowy dla hodowców +48 799 030 205

AKCJA KARTKA DLA WETA – edycja 2023

Agnieszka Łyp-Chmielewska26 kwietnia 2023Komentarze (0)

AKCJA „KARTKA DLA WETA” edycja 2023

Kochani,

jak co roku i w tym roku (2023 r.) rozpoczynamy akcję KARTKA DLA WETA z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Lekarzy Weterynarii, który przypadka w tym roku na sobotę 29 kwietnia (dzień ten zawsze przypada na ostatnią sobotę kwietnia).

I w tym roku kartę dla weta stworzyły dla nas PsieSucharki 🙂 

Na czym polega nasza akcja? Przede wszystkim na tym aby chociaż na chwilę lekarzom weterynarii zrobiło się miło w ich trudnej pracy!

Jak wziąć udział w akcji? Nic prostszego – pobierz „Kartkę dla Weta” która jest poniżej (link do pobrania pod kartką) i wyślij do swojego lekarza weterynarii do soboty 29 kwietnia 🙂

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii – 29 kwietnia 2023 r.

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii został ustanowiony w 2000 roku przez Światowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii. Wychodzi, że w tym roku obchodzimy je 24 raz 🙂

Święto to ma na celu przybliżenie społeczeństwu tego jak ważnym zawodem jest zawód lekarza weterynarii.

Niestety w obecnych czasach lekarze weterynarii spotykają się z ogromnym hejtem ze strony opiekunów pacjentów. Często są oni obrażani, wyzywani. Nie dość, że troszczą się o naszych pupili to jeszcze spotykają ich sytuacje bardzo przykre ze strony właścicieli i klientów zakładów leczniczych  dla zwierząt.

W ostatnich latach przeprowadzone zostały badania wskazujące, że lekarze weterynarii to jedna z czołowych grup zawodowych, która z uwagi na stres w pracy popełnia samobójstwa czy popada w depresję.

Dlatego powstała nasza akcja – aby chociaż przez chwilę lekarzowi weterynarii zajmującemu się Twoim pupilem zrobiło się miło, że o nim pamiętasz!!!

Prześlij mu kartkę naszej akcji!!!

Kartka dla weta 2023
KARTKA DLA WETA – pobierz plik: link

Agnieszka Łyp-Chmielewska
adwokat

***

Sprawdź lekarza weterynarii czyli system wyszukiwania lekarzy weterynarii

Kochani, jako, że w sobotę obchodzimy dzień lekarza weterynarii w tym tygodniu będziemy publikować krótki ale przydatne wpisy dotyczące lekarzy weterynarii.

Zacznijmy od podstaw.

Lekarz weterynarii jest zawodem zaufania publicznego. Aby móc wykonywać zawód lekarza weterynarii podlega on wpisowi na listę lekarzy weterynarii we właściwej dla siebie Izbie Lekarsko-Weterynaryjnej [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: