Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Umowy dla hodowców +48 799 030 205

Szkolenie stacjonarne dla ZKwP Oddział w Raciborzu już 22 kwietnia :)

Agnieszka Łyp-Chmielewska18 kwietnia 2023Komentarze (0)

Psiparagraf wraca ze stacjonarnymi szkoleniami prawnymi dla hodowców 🙂

AH! Jak ja nie mogłam się doczekać powrotu stacjonarnych szkoleń z hodowcami!! Lubię szkolenia online jednak kontakt „twarzą w twarzą” z uczestnikami szkolenia jest dla mnie osobiście bezcenny!

Dlatego tak się cieszę, że szkolenie „Czy pies jest jak lodówka” wraca w wersji stacjonarnej!

Szkolenie stacjonarne dla ZKwP

Szkolenie stacjonarne dla ZKwP

Już w sobotę 22 kwietnia 2023 r. prowadzę szkolenie z prawa kynologicznego dla członków ZKwP Oddział w Raciborzu (powiem wam w sekrecie, że przed pandemią w tym oddziale już robiłam szkolenie i wspominam je z uśmiechem).

Na szkoleniu porozmawiamy o najważniejszych aspektach prawnych dla hodowców – umowy, odpowiedzialność za wady sprzedanego psa, zasady podatkowe dla hodowli, trochę o hejcie i obronie w mediach społecznościowych (cały program szkolenia dostępny jest u organizatora).

Jeśli chcielibyście się zapisać to (chyba) macie jeszcze szansę – szczegóły znajdziecie na stronie Oddziału –

http://www.zkwp-raciborz.pl/

***

Ah – jeśli ktoś z was jeszcze nie wie – od stycznia zmieniły się zasady odpowiedzialności za wady sprzedanego szczenięcia.

Więcej poczytacie we wpisach Czy będzie się opłacało prowadzenie hodowli psów rasowych od stycznia 2023 r. czyli kilka słów o zmianach w odpowiedzialności hodowcy za sprzedane szczenięta

Agnieszka Łyp-Chmielewska
adwokat

Photo by Camylla Battani on Unsplash

***

Polska kynologia łowiecka

Temat ten na blogu nie był jeszcze nigdy poruszany – z uwagi na moje osobiste nastawienie do myślistwa, jednak nie o tym. Dziś nie o myślistwie samym w sobie a o polskiej kynologii myśliwskiej/łowieckiej a więc pracy psów myśliwskich [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: